• Biblioteka

• W naszej szkole w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025  zorganizowaliśmy spotkanie autorskie z panią Ewą Alimowską. Jest to nauczyciel z 25 letnim stażem pracy w naszej szkole. Uczy języka polskiego, muzyki i plastyki, prowadzi kółko teatralne i zespół muzyczny. Prowadzi zajęcia gry na gitarze w Narewskim Ośrodku Kultury. Poza nauką w szkole i prowadzeniem zajęć z dziećmi w ośrodku kultury, Ewa Alimowska ma całe mnóstwo innych zainteresowań. Pisze książki dla dzieci i wiersze, maluje, gra na różnych instrumentach, zajmuje się naturalnym ogrodnictwem, permakulturą, ziołami, hoduje róże… Mamy szczęście posiadać w swoim gronie pedagogicznym tak utalentowaną osobę.

Anna Piekarska